Klient VIP

czyli KORZYŚCI z rejestracji w Klubie ORIFLAME

Person

20% TANIEJ

niż w katalogu

W Oriflame mozesz kupować tak, jak w każdym innym sklepie interntowym, o 20% TANIEJ niż w katalogu. Wpisowe, to tylo 4.90 zł - zostanie doliczone do pierwszej faktury.

Person

Ponad 300 zł

dla nowych członków Klubu

Program Witamy czyli przez kolejne 3 katalogi otrzymujesz nagrody o łacznej wartości ponad 300 zł. Firma nagradza za systematyczne zakupy.

Person

Katalog gratis

przy każdym zamówieniu

Przy kazdym zamówieniu otrzymujesz bezpłatny katalog. Wraz z nim Firma przesyła Ci informacje o promocyjnych ofertach (do 80% taniej) tylko dla członków Klubu.

Person

Bonus Dla Urody

nagrody dla aktywnych

Oriflame nagradza za aktywność. Robiąc systematycznie zakupy dla siebie i znajomych możesz co katalog odbierać wartościowe nagrody za zakupy na 100, 200, 300 pp.

Person

Przesyłka GRATIS

już od 100 pp

Oznacza to, że przy zamówieniu już od 100 pp nie płacisz opłaty za przesyłkę. W innym wypadku zamwiasz produkt promocyjny i też nie płacisz za przesyłkę ;)

Person

Promocyjne oferty

specjalne

Co katalog otrzymujesz informacje na temat promocji tylko dla Członków Klubu Orifalme. Masz też dostęp do licznych promocji pozakatalogowych

Person

Kupujesz kiedy chcesz

i ile chcesz

Brak obowiązku zamawiania produktów co miesiąc na określoną kwotę. W Oriflame kupujesz tak jak w normalnym sklepie internetowym.

Person

Bezpłatne szkolenia

kosmetyczne i marketingowe

Jako Członek Klubu Oriflame możesz korzystać z bezpłatnych szkoleń kosmetycznych i marketingowych organizowanych ssytematycznie we wszystkich większych miastach w Kraju.

Person

Odroczony termin płatności

nie musisz mieć gotówki

Aby kupować sobie i zarabiać w Oriflame, nie musisz mieć gotówki. Orifalme oferuje możliwość robienia zkaupów z 14 dniowym odroczonym terminem płatności.

Rejestracja w Oriflame

Rejestracja jest całkowicie darmowa. Od razu po rejestracji możesz robić zakupy dla siebie i znajomych o 20% taniej niż w katalogu

W przyszłości możesz rejestrować swoich znajomych i zyskiwać kolejne rabaty na własne kosmetyki.


Dane podawane w formularzu są pilnie strzeżone i nikomu nieudostępniane
Jeśli nie widzisz formularza kliknij [TUTAJ]