Zakupy on-line - kupujesz kiedy chcesz

Kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Nie ma obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę. W Oriflame kupujesz tak jak w normalnym sklepie internetowym.

Każdy z nas potrafi liczyć i wie, że lepiej płacić mniej, niż więcej. Więc dlaczego przepłacać za nasze ulubione kosmetyki? Będąc członkiem Klubu Oriflame możesz kupować markowe kosmetyki prosto od producenta, bezstresowo, o 20% taniej niż w katalogu. Zamówienia składasz przez Internet lub telefonicznie.

Wpisowe to niewielka kwota, a należność za nie doliczana jest do pierwszego zamówienia.

Rejestrując się (całkowicie za darmo) przez niniejszą stronę uzyskasz wszelkie informacje niezbędne nowemu członkowi Klubu. Otrzymasz, również gratis, Pakiet Powitalny, dzięki któremu dokonasz pełnej rejestracji, co pozwoli Ci robić zakupy z odroczonym o 14 dni terminem płatności. Czy wiesz, że jeśli kupujesz u konsultanta tylko jedną wodę toaletową, to on zarabia na Tobie ok. 19 zł, a czasami nawet więcej? Więc czy nie lepiej zarejestrować się w Klubie i przez cały rok kupować sobie taniej?

Jeśli Twoje pierwsze zamówienie będzie opiewać na min 50 pp (punktów premiowych) czyli ok. 200 zł, otrzymasz pierwszą nagrodę z Programu Witamy.