Klient VIP czy konsultant

Po rejestracji w Klubie Oriflame otrzymujesz status konsultanta, jednak wcale to nie oznacza, że jesteś konsultantem. Dopóki kupujesz tylko dla siebie, jesteś Klientem VIP

Jako Klient VIP korzystasz ze wszystkich przywilejów członka Klubu/konsultanta, ale nie sprzedajesz, nie udzielasz rad dotyczących produktów firmy, więc konsultantem nie jesteś. W każdej chwili możesz jednak konsultantem zostać, wystarczy uzyskać pełne członkostwo w Klubie (przydaje się również, jeśli zakupów dokonujesz nie tylko dla siebie, ale dla mamy, siostry czy koleżanki) oraz zacząć wykorzystywać wszystkie możliwości zarabiania w Oriflame.

Klient Vip/Konsultant nie ma w Oriflame żadnych obowiązków. Jeśli z jakichś powodów chce zaprzestać dokonywania zakupów czy działalności w Klubie, może to zrobić w każdej chwili (nawet bez powiadamiania o tym Oriflame) bez żadnych konsekwencji.

Klient VIP

Każdy z nas potrafi liczyć i wie, że lepiej płacić mniej, niż więcej. Więc dlaczego przepłacać za nasze ulubione kosmetyki? Będąc członkiem Klubu Oriflame możesz kupować markowe kosmetyki taniej, bez 30% marży (czyli o 23% taniej niż w katalogu), prosto od producenta, bezstresowo, składając zamówienia telefonicznie lub przez Internet. Wpisowe to niewielka kwota, a należność za nie doliczana jest do pierwszego zamówienia.

Rejestrując się (całkowicie za darmo) przez niniejszą stronę uzyskasz wszelkie informacje niezbędne nowemu członkowi Klubu. Otrzymasz gratis Pakiet Powitalny, dzięki któremu dokonasz pełnej rejestracji, co pozwoli Ci robić zakupy z odroczonym o 14 dni terminem płatności. Czy wiesz, że jeśli kupujesz u konsultanta tylko jedną wodę toaletową, to on zarabia na Tobie ok. 20 zł, a czasami nawet więcej? Więc czy nie lepiej zarejestrować się w Klubie i przez cały rok kupować sobie taniej?

Jeśli Twoje pierwsze zamówienie będzie opiewać na min 80 pp (punktów premiowych) czyli ok. 230-250 zł otrzymasz pierwszą nagrodę z Programu Witamy, nagrodę ode mnie oraz zwrot opłaty wpisowej, a także nie zapłacisz za przesyłkę kurierską.

Konsultant

Dzięki Oriflame mamy możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. To, ile będziemy zarabiać zależy od dwóch rzeczy: od tego, ile chcemy zarabiać, oraz od tego, ile czasu zechcemy zaangażować by to osiągnąć.

Naszym natychmiastowym dochodem jest przychód ze sprzedaży kosmetyków, który możemy uzyskać przy okazji normalnych kontaktów jakie utrzymujemy na co dzień. Pokazując katalog swoim znajomym w pracy, sąsiadom, koleżankom i kolegom, oraz rodzinie, bliższej i dalszej, możemy zebrać zamówienia, kupić prosto u producenta kosmetyki bez 30% marży z odroczonym o 14 dni terminem płatności (jak widzisz nawet nie musisz posiadać gotówki), a potem dostarczając zamówione rzeczy zebrać pieniądze i spokojnie w ciągu 2 tygodni zapłacić za fakturę. Naszym zyskiem jest właśnie te 30 % marży, bo przecież nasi klienci płacą ceny katalogowe, wyższe o te 30%.

 

1) Klient VIP czyli KUPOWANIE TANIEJ

 • Taniej wszystkie kosmetyki - bez 30% marży
 • Brak obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę
 • Odbierasz wartościowe nagrody i masz dostęp do licznych promocji pozakatalogowych
 • Kolejny katalog otrzymujesz gratis
 • Przesyłka GRATIS (od 80pp)
 • Możesz tylko kupować dla siebie, nie masz żadnych obiowązków.

2) ZARABIANIE PIENIĘDZY - Konsultant w Oriflame z Ori-Network

Pracując jako konsultant masz wszystkie przywileje Klienta VIP, a ponadto:

 • Dodatkowy dochód i budowa własnego biznesu
 • Bezpłatne szkolenia kosmetyczne i marketingowe
 • Pomoc i wsparcie grupy Ori-Network
 • Własna strona WWW
 • Pomoc w budowie e-wizerunku
 • Dostęp do systemu pracy Ori-Network

 

Wizja Oriflame

Wizją Oriflame jest bycie nr 1 wśród firm kosmetycznych sprzedaży bezpośredniej. Jednak nie tylko nr 1 w sensie największych obrotów, ale nr 1 jako firma o największym szacunku dla człowieka i natury. Dewizą przewodnią firmy Oriflame, oraz wszystkich jej konsultantów jest: "Pomagając innym, pomagamy sobie".

Naszym punktem honoru jest przynależność do przyjaznej wspólnoty o globalnym zasięgu tworzącej atmosferę sprzyjającą pracy i rozwojowi. Na całym świecie jest już ponad 3 mln konsultantów, a to co nas charakteryzuje, to bycie razem i pomaganie sobie. Każdy z nas wie, że wspólne działanie i praca bardziej motywuje i przynosi lepsze efekty i satysfakcję niż osiąganie sukcesów w samotności. Albert Einstein powiedział kiedyś: "Nic, co wielkie, nie było nigdy osiągnięte w pojedynkę."
Będąc członkiem Klubu Oriflame możesz uzyskać dodatkowy dochód, niezależność finansową, a nawet zbudować swój własny biznes, który kiedyś przekażesz swojemu dziecku w spadku.

Zarób na własne kosmetyki

 

Dodatkowa praca lub własny biznes

 

 

 

Ile wydajesz miesięcznie na kosmetyki? 50 - 100 zł?
A wolałabyś/wolałbyś za wszystkie swoje kosmetyki zamiast np. 175 zł, zapłacić 20 zł?
Kup sobie w tym miesiącu wszystkie kosmetyki (które i tak byś kupiła/kupił gdzie indziej) taniej w Oriflame, pokaż katalog kilku koleżankom, kolegom i rodzinie, zrób zamówienie w sumie na 230-250 zł (80 pp) i zgarnij wszystkie nagrody!

 

.

Obejrzyj nagrody dla nowych członków Klubu Oriflame

Zarejestruj się już dziś i korzystaj z wysztkich przywilejów Klubu Oriflame