Aktualne produkty Oriflame zamiast opłaty za dostawę

Konsultant Oriflame

Pracując z nami z niczego nie musisz rezygnować, tę pracę dopasujesz do swojego trybu życia.

Oriflame oferuje wiele możliwości, włączając kupowanie tylko na włąsne potrzeby o 20% taniej niż w katalogu, dorobienie do pensji, czy pełnoetatowy biznes. To, z czego skorzystasz zależy wyłacznie od Ciebie. Bez względu na to co wybierasz procedura jest taka sama. Rejestrujesz się w Klubie, a potem korzystasz z tego, co najbardziej Cię interesuje, lub ze wszystkich możliwości.

Każdy z nas ma jakieś cele życiowe, plany, marzenia, które chce zrealizować. Niestety bez odpowiednich środków nie jest to proste. W prawdzie pieniądze szczęścia nie dają, ale to co możemy za nie mieć... często tak. Do tego, aby zdobyć interesujące nas dochody niezbędna jest odpowiednia praca, najlepiej interesująca, satysfakcjonująca, dochodowa, oraz niezmiernie ważne dla naszego dobrego samopoczucia, praca w miłej atmosferze. Czy udało Ci się znaleźć taką pracę? Teraz już tak. Nie musisz dalej szukać.

Praca z Orifalme ma wszystkie te atuty, ale jest haczyk. Niektóre atuty mogą być poważnymi przeszkodami. Praca z Oriflame, szczególnie przy wsparciu dobrego Sponsora (osoby wprowadzającej do Oriflame), jest bardzo prosta. Bardzo prosta lecz niełatwa.

Bardzo prosta, to znaczy, że dosłownie każdy potrafi ją wykonywać.

Niełatwa gdyż:

Jesteś osobą, która potrzebuje, aby ktoś ją poganiał do pracy? Nie potrafisz pracować, jeśli szef nie patrzy Ci na ręce? Jeśli tak, to ta praca będzie dla Ciebie trudna.
W tym punkcie wiele osób sobie nie radzi. Często dzieje się tak, że jeśli wiedzą, że mogą pracować kiedy chcą, to odkładają to na później i w efekcie po tygodniu orientują się, że nie przepracowali ani jednej minuty. I jak tu mieć efekty?
Minimaliści uważają, że skoro pracować możemy ile chcemy, to po co sie przemęczać. Aby na etacie zarobić 2000 zł trzeba często pracować miesiąc, a nawet więcej. Czy Tobie wydaje się, że istnieje praca, w której nie pracujesz i zarabiasz? To tak nie działa. Dochód jest zależny od oczekiwań i zaangażowania. Czyli im więcej pracujesz, tym szybciej masz efekty. Na pracę najlepiej jest przeznaczyć 1-2 godz. dziennie. Jeśli nie masz zamiaru tego robić, ta praca nie jest dla Ciebie.
... a skoro nie muszę wychodzić z domu, to przecież jest tyle ciekawszych zajęć niż praca... tyle ważniejszych... I znowu problem! Czemu nie ma rezultatów?
Jeśli nie ryzykujemy pieniędzy, to nie boimy się, że stracimy zainwestowany kapitał. I co się dzieje? Nie szanujemy pracy, nie wykonujemy jej systematycznie i solidnie, a resztę już znasz. Jeśli nie potrafisz szanować pracy, w którą nie zainwestowałeś fortuny, ta praca będzie dla Ciebie trudna :(

Jak widzisz, dla niektórych ta praca nie będzie łatwa, ale przecież Ty takich problemów nie masz, bo inaczej nie byłoby Cię na tej stronie :) Mam rację?

Od czego zacząć? Zarejestruj się i poznaj biznes "od kuchni!

Obejrzyj nagrody dla nowych członków Klubu Oriflame

Zarejestruj się już dziś i korzystaj z wysztkich przywilejów Klubu Oriflame