Zaproś znajomych do Klubu Oriflame

czyli jak zarejestrować nowego konsultanta

Rejestracja nowego konsultanta w Oriflame jest korzystna dla obu stron: i dla Ciebie i dla nowego członka Klubu. Tobie rejestracja nowych osób pozwala budować swoją własną grupę konsultantów (sieć dystrybucji), od której obrotu Oriflame, na początku Twojej działalności przyznaje Ci rabaty na zakupy (do 90%), a w dalszym terminie co katalog wypłaca premię pieniężną przelewem na Twoje osobiste konto bankowe. .

Nowy konsultant dzięki rejestracji w Klubie korzysta wielu przywilejów:

 • Kupuje o 20% taniej wszystkie kosmetyki.
 • Korzysta ze wszystkich promocji na zakupy.
 • Możesz brać udział w programach sprzedażowych typu Program Witamy, czy Bonus dla Urody (to źródło wartościowych nagród).
 • Przy 100 pp zamówienia nie płaci za przesyłkę, a przy małym zamówieniu może zamówić polecany kosmetyk zamiast opłaty za przesyłkę.
 • Ma dostęp do licznych promocji pozakatalogowych.
 • Nie ma obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę - może kupować tylko dla siebie, nie masz żadnych obowiązków, więc zyskuje możliwość kupowania taniej, a Ty masz preię od Waszych wspólnych obrotów.
 • Przy zamówieniu kolejny katalog otrzymuje gratis.
 • Po pełnej rejestracji w Klubie, może budować własną sieć dystrybucji i zarabiać tak, jak Ty.

Jak przeprowadzić rejestrację

Jesteś już pełnoprawnym członkiem Kubu Oriflame, wiec:

 1. Najprościej jest przeprowadzić rejestrację on-line. Logujesz się na stronie www.oriflame.pl i klikasz w ikonkę ZARZĄDZANIE STRUKTURĄ, a następnie Rekrutacja i Zarejestruj nowego Konsultanta. Wpisujesz w formularzu dane Twojego konsultanta, zaznaczasz wszystkie "ZGODY" (bez obawy, nie ma tam zgody na żaden spam ;) i klikasz Rejestruj.
 2. Następnie drukujesz wniosek oraz uzupełniasz dane:
  - sprawdź czy dane we wniosku zgadzają się z dowodem osobistym.
  - wpisz PESEL oraz serię i nr dowodu osobistego nowego konsultanta oraz adres z dowodu osobistego, jeśli różni się od tego do korespondencji (jeśli nie, to nic nie wpisuj),
  - oboje podpiszcie Wniosek - konsultant na dole po prawej (nad danymi sponsora), a Ty jako sponsor.
 3. Dołącz do wniosku kserokopię dowodu osobistego (obie strony) i  wyślij do Oriflame na adres: 

Oriflame Dział Obsługi (Rejestracja)
ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa.

Po odesłaniu tych dokumentów do Oriflame i zrobieniu pierwszego zamówienia, Twój Konsultant jest pełnoprawnym członkiem Klubu, dzięki czemu on również będzie miał wszystkie przywileje wynikające z członkostwa w Kubie oraz będzie mógł zapraszać nowe osoby - budować swoją własną sieć dystrybucji.

PS. Kopię dowodu osobistego możesz wysłać mailem w postaci zdjęć, lub skanu na adres wpisując w temacie imię i nazwisko rejestrowanej osoby, oraz imforamcję "kopia dowodu do rejestracji". Pamiętaj aby do listu z wnioskiem dołączyć informację, że kopia dowodu została wysłana na adres email, oraz kiedy została wysłana (data).

Zachęcam do rejestracji. Postaram się w ciągu 24 godzin skontaktować z Tobą - zaglądaj na maila!

Magdalena Olak

Zarejestruj się na tej stronie by uzyskać pomoc niezleżnej grupy Ori-Network oraz pomoc doświadczonego konsultanta.

Obejrzyj nagrody dla nowych członków Klubu Oriflame.