Uzyskaj prawo do odbierania nagród pieniężnych

czyli co zrobić aby otzymywać gotówkę przelewem na konto bankowe

Zapraszając ludzi do Klubu Oriflame budujemy własną grupę (sieć sprzedaży bezpośredniej/dystrybucji). Od wysokości obrotów tej grupy Oriflame nalicza nam co 3 tygodnie premię, którą przy małych kwotach (do 250 zł) otrzymam w charakterze rabatu na własne zakupy, a przy większych kwotach będzie to dodatkowo pieniężny wpływ na nasze konto bankowe.

Warunkiem wyliczenia i udzielenia rabatu indywidualnego jest uzyskanie na koniec danego okresu obowiązywania Katalogu co najmniej 100 pp indywidualnego zamówienia. To zasada nr 1 w Oriflame.

Myślisz, że trudno to zrobić? A przecież w każdym miesiącu każda rodzina musi kupować niezbędne kosmetyki (szampon, odżywka do włosów, mydło, żel pod prysznic czy do kąpieli, dezodorant antyperspiracyjny, pasta do zębów, tusz do rzęs, krem na dzień, może jakaś woda perfumowana..etc). Przenieś swoje wydatki na te rzeczy do Oriflame. Wypisz na kartce wszystkie kosmetyki, jakie są Ci w ciągu miesiąca niezbędne. Znajdź w katalogu to wszytko, co Ci potrzeba i podopisuj do każdej pozycji ilość punktów, a potem podsumuj. Widzisz ile punktów już się nazbierało?

Następnie zrób listę 30 osób: rodzina, znajomi (sympatyczna ekspedientka ze sklepu za rogiem też). Przyjmijmy bezpieczne założenie, że tylko 10 osób (które często widujesz - możesz zobaczyć dziś, jutro czy pojutrze) zrobi u Ciebie zamówienie na jedyne 50 zł w cenach katalogowych. Masz już zamówienie na 500 zł.
Jako konsultant za fakturę zapłacisz 385 zł.
Zarabiasz 115 zł na swoje kosmetyki, a pp masz już z pewnością grubo ponad 100!

Jak widzisz uzyskanie prawa do odbierania nagród pieniężnych wiąże się z Twoim zyskiem natychmiastowym ze sprzedaży.

Następnym krokiem będzie zaproszenie znajomych do Klubu Oriflame(jak zarejestrować) i osiągnięcie dochodów z Planu Marketingowego

Zachęcam do rejestracji. Postaram się w ciągu 24 godzin skontaktować z Tobą - zaglądaj na maila!

Magdalena Olak

Zarejestruj się na tej stronie by uzyskać pomoc niezleżnej grupy Ori-Network oraz pomoc doświadczonego konsultanta.

Obejrzyj nagrody dla nowych członków Klubu Oriflame.