POZNAJ ORIFLAME

Często zastanawiasz się nad rozwinięciem własnego biznesu… gratuluję! Jesteś na dobrej drodze! To niezmiernie ważny pierwszy krok. Prawie każdy Konsultant odnoszący, który odnosi sukcesy w Oriflame zaczynał od myśłi: "Co mogę zrobić, żeby być niezależnym, zarabiać pieniądze, czerpać z tego przyjemność i… mieć czas dla siebie?"

Wszyscy wiedzą, że każda wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Oriflame to nie tylko firma produkująca wysokiej klasy, naturalne kosmetyki, to również sposób na własny biznes bez ryzyka utraty kapitału i dająca możliwość zarabiania już od pierwszego zamówienia. Najważniesze jest, aby dobrze zacząć. Cokolwiek robisz musisz wiedzieć co robić i jak robić. W pierwszym rzędzie poznaj tajniki Oriflame i stwórz swoją własną markę!

Osobista marka to nic innego jak wrażenie, jakie robisz na innych. To, co ludzie mówią na Twój temat, gdy wychodzisz z pokoju. Nie musisz być nikim wyjątkowym, aby stworzyć własną markę w swoim własnym otoczeniu. Już od razu po założeniu konta w Oriflame masz dostęp do wszystkich interesujących Cię informacji, którymi potem podzielisz się z przyjaciółmi. Możesz zacząć od mediów społecznościowych; są przecież bezpłatne. Poznaj Orifalme, a wkrótce możesz stać się guru w interesującej Cię dziedzinie. Zawsze bądź starannie przygotowana, przekazując nowe informacje i tworząc atrakcyjne komunikaty (wnikliwe, zabawne, przydatne). Zawsze odpisuj osobom zostawiającym swoje komentarze.

Pierwszy krok to rejestracja, a potem do dzieła!

Zarejestruj się na tej stronie by uzyskać pomoc niezleżnej grupy Ori-Network oraz pomoc doświadczonego konsultanta.

Obejrzyj nagrody dla nowych członków Klubu Oriflame.