Pełne członkostwo w Klubie

Witaj w Klubie Oriflame!

Dzięki rejestracji w Klubie Oriflame przez Internet korzystasz z następujących możliwości:

 • Kupujesz o 20% taniej wszystkie kosmetyki.
 • Korzystasz ze wszystkich promocji na zakupy.
 • Możesz brać udział w programach sprzedażowych typu Program Witamy, czy Bonus dla Urody (oznacza to wartościowe nagrody).
 • Przy 100 pp zamówienia nie płacisz za przesyłkę.
 • Jeśli masz małe zamówienie również nie musisz płacić za przesyłkę - wystarczy zamówić polecany kosmetyk zamiast opłaty za przesyłkę.
 • Masz dostęp do licznych promocji pozakatalogowych.
 • Brak obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę.
 • Przy zamówieniu kolejny katalog otrzymujesz gratis.
 • Możesz kupować tylko dla siebie, nie masz żadnych obowiązków.

Pełne członkostwo w Klubie Oriflame, daje poza powyższymi przywilejami:

 1. Odroczony termin płatności - daje Ci możliwość kupowania bez płacenia za swoje zakupy z góry lub przy odbiorze. Odbierasz swoje zamówienie, część z niego przekazujesz swoim znajomym, a płatność uiszczasz np. przelewem bankowym, po odebraniu od znajomych należności, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. To bardzo duże udogodnienie, kiedy kupujemy nie tylko dla siebie, ale również dla rodziny, czy przyjaciół. Dzięki niemu nie musisz mieć gotówki w portfelu. Masz 2 tygodnie na zapłacenie faktury. Odroczony termin płatności uzyskasz wysyłając do Oriflame wniosek o przyjęcie do Klubu (powinieneś otrzymać go od swojego sponsora po rejestracji - między innymi dlatego ważne jest, kto wprowadza Cię do Klubu). Do wniosku należy dołączyć kopię faktury/rachunku lub potwierdzenia wpłaty za fakturę/rachunek od operatora świadczącego usługi telekomunikacyjne, rachunek za gaz, prąd, lub zaświadczenie z urzędu meldunkowego. Po odesłaniu tych dokumentów do Oriflame i zrobieniu pierwszego zamówienia, jesteś pełnoprawnym członkiem Klubu.
 2. Składanie zamówień z odroczonym terminem płatności i odbiorem wszystkimi kanałami dystrybucyjnymi (przesyłka kurierem do domu, odbiór we wszystkich biurach Oriflame w kraju, odbiór w paczkomatach).
 3. Przywilej wprowadzania nowych osób do Klubu. To bardzo ważny punkt, dla wszystkich, którzy chcą mieć co raz wyższe rabaty w Oriflame i/lub zacząć budować własny biznes.

Co zrobić aby uzyskać pełne członkostwo w Klubie Oriflame:

 1. Uzupełnić i wysłać do centrali Oriflame w Warszawie papierowy Wniosek o przystąpienie do Klubu Oriflame wraz z kopią faktury/rachunku lub potwierdzenia wpłaty za fakturę/rachunek od operatora świadczącego usługi telekomunikacyjne, rachunek za gaz, prąd, lub zaświadczenie z urzędu meldunkowego. Wniosek musi być podpisany również przez Twojego sponsora, a także na obu stronach regulaminu. Jeśli zapiszesz się do Klubu Oriflame przez niniejszą stronę ten wniosek otrzymasz pocztą wraz z pakietem powitalnym w kilka dni po rejestracji.
 2. Zrobić pierwsze zamówienie najpóźniej do końca drugiego katalogu po rejestracji w Klubie.

Wniosek wraz z kopią faktury/rachunku zaświadczenia z urzędu meldunkowego wysyłasz na adres:

Oriflame Dział Obsługi (Rejestracja)
ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa

Zachęcam do rejestracji. Postaram się w ciągu 24 godzin skontaktować z Tobą - zaglądaj na maila!

Magdalena Olak

Zarejestruj się na tej stronie by uzyskać pomoc niezleżnej grupy Ori-Network oraz pomoc doświadczonego konsultanta.

Obejrzyj nagrody dla nowych członków Klubu Oriflame.