Praca

Czyli tajniki zarabiania

z Oriflame

Z Oriflame możesz dorobić do pensji, czy wspomóc budżet rodzinny, zarobić na własne kosmetyki, a nawet odłożyć na wymarzone wakacje. Pracując z nami z niczego nie musisz rezygnować, tę pracę dopasujesz do swojego trybu życia. Nie ważne czy jesteś osobą pracującą czy bezrobotną, uczysz się czy studiujesz, opiekujesz się małym dzieckiem, czy jesteś na emeryturze, nie ważne ile masz lat, co robisz, jakie masz doświadczenie, ani nawet co w ogóle potrafisz. Tutaj możesz już od dzisiaj zacząć zarabiać, by w przyszłości realizować własne cele.

Już od dzisiaj możesz dorobić sobie miesięcznie 100, czy 200 zł (po roku to będzie 2400 zł, wystarczy na wakacje?). Te pieniądze spokojnie można zarobić pokazując katalog znajomym i rodzinie przy okazji normalnych, codziennych kontaktów. Nawet nie musisz mieć czasu, tylko katalog stale przy sobie, aby każdy mógł zrobić zamówienie u Ciebie i nie miał konieczności iść do sklepu. Bo przecież szampon, pastę do zębów, czy dezodorant, i tak każdy będzie musiał kupić.

Klient płaci cenę katalogową, a Ty dokonując zakupów płacisz o 20% mniej. Te 20% jest Twoim natychmiastowym zyskiem.

Jeśli chcesz zarabiać więcej, możesz pójść dalej. Zacznij zapraszać swoich znajomych do Klubu Oriflame. Zwłaszcza tych, którzy robią u Ciebie małe zamówienia. Może oni potrzebują zarobić sobie na własne kosmetyki? Pomóż im wystartować w Oriflame, a Firma podzieli się z Tobą zyskiem od obrotów zarówno Twoich, jak i osób, które zaprosiłeś do Klubu.

Dochód bezpośredni

Oczywiście żadną tajemnicą nie jest, że w Oriflame, tak jak we wszystkich firmach, dochód uzależniony jest pracy. Podstwową różnicą jest to, że tu nie trzeba pracować co raz więcej, aby co raz więcej zarabiać. Wystarczy pracować systematycznie.

I etap - Dochód pezpośredni

Dorób sobie do pensji 100 czy 200 zł miesięcznie. Wystarczy, że sporządzisz listę osób, które widujesz na codzień. Wybierz z niej tylko 10 osób, z którymi masz dobry kontakt. Zapytaj ich czy miały okazję wypórbować kosmetyki Oriflame do codziennej pielęgnacji (pasty do zębów, szampony, żele pod prysznic, dezodoranty, etc.) Zaproponuj im, aby ten jeden raz zakupiły niezbędne produkty u Ciebie, zamiast kupować w sklepie, a potem podzieliły się z Tobą opinią na ich temat.

Jeśli kazda z nich zrobi zakupy z katalogu na tylko 50 zł, uzbierasz zamówienie na 500 zł. Na różnicy w cenie między ceną katalogową, a ceną konsultanta (20%) zarobisz dokładnie 100 zł.

Na tym etapie Twój dochód zależy wprost proporcjonalnie od wkładu pracy. Więcej sprzedajesz więcej zarabiasz.

W Oriflame jest jednak jeszcze drugi sposób zarabiania. Ten drugi to premie uzależnione od obrotów Twojej grupy. W tym wypadku dochód będzie zależeć od Twojej systematyczności. Przeczytaj poniżej II etap pracy.

Zysk z obrotów

Czli w jaki sposób systematyczna praca daje co raz większy dochód.

II etap - Zysk z obrotów

Będąc konsultantem możesz zaprosić swoich znajomych by kupowani sobie taniej w Oriflame, tak jak Ty to robisz, a wtedy Firma wypłaca Ci co 3 tygodnie premię w wysokości zależnej od ilości punktów (PP) w całej Twojej grupie, czyli w zależności od wysokości obrotu w danym katalogu osób zapisanych do Klubu Oriflame przez Ciebie, lub przez osoby, które Ty zapisałeś:

TABELA BONUSÓW

(Zysk w tabeli wyliczony jest orientacyjnie - może być wyższy na danym poziomie )

PP% POZIOM PUNKTY (PP)
całej Twojej grupy
TWÓJ osobisty ZYSK
nie licząc sprzedaży
24% 7500 Powyżej 3000 zł
20% 5000 - 7499 1500 - 3000 zł
16% 3000 - 4999 800 - 1500 zł
12% 1600 - 2999 300 - 600 zł
8% 800  -1599 150 - 250 zł
4% 400 - 799 40 - 80 zł
0% 0 - 399 0 zł
To graficzne przedstawienie dochodów w zależności od ilości zaproszonych osób i ich obrotów:
plan marketingowy Orifllame

Twój czas to pieniądz...

Twój czas to pieniądz, gdyż Twój dochód będzie zależał od ilości przepracowanych godzin w tygodniu.

Dobrze zaplanuj swój czas.
Jeśli masz 10 - 15 godzin tygodniowo i efektywnie je wykorzystasz, to zbudowanie grupy na poziomie 24  % zajmie Ci 4 do  8 miesięcy. Jeśli czasu masz mniej, to droga do sukcesu troszkę się wydłuży, jednak...

NIE WAŻNE JAK SZYBKO DOJDZIESZ DO WYZNACZONEGO CELU. WAŻNE... ŻE DOJDZIESZ!

“Czas i tak upłynie, a możesz go tak wykorzystać, aby przyniosło Ci to dochód i satysfakcję. Podstawowa zasada sukcesu: Pracuj systematycznie i nigdy się nie poddawaj! Możliwości zarobkowe w Oriflame są nieograniczone - nie ma górnej granicy zarobków. Zależą one od Twoich oczekiwań i zaangażowania, ponieważ z Oriflame budujesz swój WŁASNY BIZNES bez inwestycij. ”

“Krok po kroku nauczysz się prowadzić własny biznes bez kończenia drogich kursów biznesowych i marketingowych. Dowiesz się jak organizować swój czas, jak zapisywać do Klubu, jak pozyskiwać nowe kontakty, gdzie to robić i z kim. Czeka na Ciebie Twój prywatny opiekun i doradca oraz rozbudowane szkolenia systematycznie organizowane przez Firmę.”

Przeszkody w osiągnięciu sukcesu

Przeszkody na drodze do sukcesu w Oriflame nie tkwią w środowisku, czy w produkcie, tylko najczęściej w nas samych.

Dlaczego ludzie dedykując 4 godz w tygodniu na pracę nie osiągają sześciocyfrowych dochodów? Na portalu Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, którego członkiem jest Oriflame, zadano ciekawe pytanie: Czy byłoby lepiej, gdyby sprzedawca bezpośredni, który pracuje cztery godziny tygodniowo zarabiał tyle samo, co osoba pracująca przez 44 godziny?

W tej branży jest wielu ludzi, którzy pamiętają o sprzedaży czy rekrutowaniu wyłącznie po telefonie z przypomnieniem od sponsora. Czy tacy ludzie powinni zarabiać sześciocyfrowe kwoty? Czy nie byłby to wtedy model, który powinien być całkowicie zakwestionowany?

Hakki Ozmorali (World of Direct Selling) w artykule "Czy wszyscy zarabiają sześciocyfrowe kwoty?" z 16.11.2012 r. pisze:

Według mnie jest to najbardziej fascynujący aspekt marketingu sieciowego: w tym biznesie każdy ma szansę zarobić tyle, na ile zasłużył. I, finalnie, jest to wykonalne. W korporacyjnym świecie, gdy trzech wiceprezesów rywalizuje o posadę prezesa, tylko jeden z nich ją dostanie. Podobnie, gdy jest trzech kandydatów do najbardziej intratnej koncesji, również wygra tylko jeden. Jednak w marketingu sieciowym mogą wygrać wszyscy, dopóki wkładają we współzawodnictwo ten sam wysiłek.

A wracając do osoby mówiącej o “sąsiedzie”, czy rozważałeś kiedyś doradzenie swojemu dziecku, by nie podchodziło do egzaminu gimnazjalnego czy matury tylko dlatego, że dziecko twojego sąsiada nie zdało?

Powyższe pytanie zadam Ci, jeśli sąsiad (przyjaciółka, siostra, brat) powie Ci, że to się nie uda :)

Najczęstszymi przeszkodami na jakie się natykamy podczas pracy i szkoleń są:

  1. Brak systematyczności w pracy
  2. Strach przed odrzuceniem
  3. Brak chęci do nauki
  4. Odrzucanie sprawdzonych metod pracy
  5. Rezygnacja w połowie drogi lub nawet przy pierwszych trudnościach
  6. W artykule "Zapracuj na swój rozwój" z 21-07-2011 czytamy:

Praca w sprzedaży bezpośredniej jest idealnym sposobem nie tylko na uzyskanie dodatkowych dochodów, ale przede wszystkim na pełnoetatową, dobrze płatną pracę.

... na początku drogi nie potrzeba posiadać wielkich umiejętności, wykształcenia czy doświadczenia, żeby osiągać sukces zawodowy. W trakcie pracy sprzedawcy doskonalą swoje kompetencje, zdobywają nowe doświadczenie i uczą się nowych metod pracy, które mają znaczenie dla tej formy działalności. Wystarczy zatem chcieć.

Zachęcam do spróbowania własnych sił. Najwyżej, niczego nie ryzykując, zdobędziesz kilka nowych umiejętności

.

Zachęcam do rejestracji poniżej. Postaram się w ciągu 24 godzin skontaktować z Tobą - zaglądaj na maila!

Magdalena Olak

Rejestracja w Oriflame


Rejestracja jest całkowicie darmowa. Dane podawane w formularzu są pilnie strzeżone i nikomu nieudostępniane
Jeśli nie widzisz formularza odśwież stronę lub kliknij [TUTAJ]