O Oriflame

Kilka ciekawostek i danych statystycznych

Firma Oriflame została założona w Szwecji w 1967roku przez dwóch braci i ich przyjaciela . W ciągu 50 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w ponad 60 krajach. Notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange. Zrzesz już ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie.

mapa rynku oriflame na całym świecie


Sprzedaż bezpośrednia jest wygodnym i niezawodnym sposobem na rozwój zawodowy i osobisty oraz poczucie przynależności do przyjaznej wspólnoty o globalnym zasięgu.

Ważnym elementem naszego biznesu jest szacunek dla człowieka i natury. Oriflame wspiera różne organizacje charytatywne na całym świecie, między innymi the World Childhood Foundation.

Aby wspierać współpracę z World Childhood Foundation i pomagać najbardziej potrzebującym dzieciom, Oriflame wprowadziło nowy, czarujący zapach – wodę toaletową Tenderly Promise. W efekcie zebrano ponad milion euro ze sprzedaży i przekazano na cele charytatywne.

W Polsce chlubą firmy jest Fundacja Oriflame Dzieciom, która pomaga stworzyć prawidłowe warunki rozwoju i dorastania najmłodszym. Oriflame wprowadziło program "a KuKu", który powstał, aby pomóc dzieciom, wychowującym się w rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka i dać im szansę na spełnienie marzeń, tych większych i tych małych, o zdrowiu, nauce, wspólnych wyjazdach, a czasami o całkiem zwykłych dziecięcych przyjemnościach.

Program "a KuKu" jest długofalowym programem, szansą na rozwój pasji i zainteresowań dzieciaków, na pozytywne spojrzenie na świat i przyszłość. Czasami spełnienie prostego marzenia może sprawić, że zmieni się całe życie.

Kilka faktów o Oriflame

 • 1,5 miliarda Euro sprzedaży rocznie
 • Ponad 3 miliony Konsultantów na całym świecie
 • Firma działa w ponad 60 krajach na świecie
 • Zatrudnia około 7,500 pracowników
 • Szerokie portfolio około 1000 naturalnych, innowacyjnych szwedzkich kosmetyków
 • Katalogi wydawane i dystrybuowane są w 40 językach
 • Własne Centrum Naukowe w Dublinie, zatrudniające ponad 100 naukowców
 • 5 własnych fabryk na świecie: w Szwecji, Polsce, Chinach, Rosji oraz w Indiach
 • Współzałożyciel the World Childhood Foundation.
 • Biura w Luksemburgu i Szwajcarii.
 • Firma notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange od marca 2004 roku.

Oriflame spełnia nawyższe standardy

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (Direct Selling Association DSA) we wszystkich krajach, w jakich działa.

Jest również członkiem Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (World Federation of Direct Selling Associations WFDSA). Jako członek WFDSA, Oriflame przestrzega Kodeksu Etyki, stworzonego przez Federację.

Kodeks Etyki jest zbiorem wytycznych, które zapewniają, że firma oferująca sprzedaż bezpośrednią traktuje swoje siły sprzedażowe oraz klientów etycznie i uczciwie.

 

KLIKNIJ BANER >>> i >>>>

 

 

.

Zarejestruj się na tej stronie by uzyskać pomoc niezleżnej grupy Ori-Network oraz pomoc doświadczonego konsultanta.

Obejrzyj nagrody dla nowych członków Klubu Oriflame.