20% TANIEJ

(Czcionka +/-)Jeśli chcesz zmienić wielkość tekstu, naciśnij na klawiaturze CTRL oraz plus (+) lub minus (-)

 

Nie przepłacaj za własne kosmetyki.

Nie korzystaj z usług konsultanta, rób zakupy bezpośrednio u producenta o 20% taniej niż w katalogu.

Oriflame, jako jedna z nielicznych firm sprzedaży bezpośredniej, daje możliwość kupowania sobie taniej od razu po rejestracji, bez narzucania jakichkolwiek limitów czy ograniczeń. Składasz zamówienia dokładnie w taki sposób, jak w każdym innym sklepie internetowym tyle, że o 20% taniej niż w katalogu. Opłata za przesyłkę kurierską to jedyne 9.90 zł (sprawdź wszystkie kanały dystrybucji), a kiedy zamówisz jeden z polecanych produktów w cenie promocyjnej, to przesyłka będzie gratis.

W Oriflame kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz bez ograniczeń i obowiązków.

Rejestracja w Oriflame gratis

Powyższa, jednorazowa, oplata doliczana jest do Twojego pierwszego zamówienia i upoważnia Cię do kupowania o 20% taniej przez okres 12 miesięcy. Okres ten jest automatycznie przedłużany, jeśli nadal chcesz dokonywać zakupów.

Wyrejestrowanie z Klubu Oriflame następuje na wniosek lub automatycznie po roku nieaktywności, oczywiście bez żadnych konsekwencji..

Co się dzieje po rejestracji przez niniejszą stronę:

  1. Otrzymujesz od Oriflame 2 maile: pierwszy z prośbą o potwierdzenie swojego adresu e-mail, a drugi z danymi do logowania się - od razu po rejestracji możesz składać zamówienia i korzystać z promocji przewidzianych tylko dla członków Klubu Oriflame.
  2. W ciągu 24 godzin otrzymujesz maila od swojego Sponsora z podstawowymi informacjami niezbędnymi na początku, oraz z prośbą o potwierdzenie adresu, na który ma zostać wysłany bezpłatny Pakiet Powitalny
  3. Po ok 3-4 dniach otrzymujesz pocztą Pakiet Powitalny, a w nim:
   • 2 aktualne Katalogi Oriflame w formie papierowej (jeśli chcesz, możesz pokazać je znajomym i dzięki różnicy w cenie zarobić na własne kosmetyki)
   • cennik zawierający spis cen dla Konsultantów Oriflame :)
   • dokumenty niezbędne do otrzymania 14-dniowego odroczonego terminu płatności (nie musisz płacić z góry za zamówienie - masz na to 2 tygodnie), z których możesz skorzystać, lub nie, w zależności od Twoich potrzeb.

Zapisy gratis

Nagroda Oriflame na poziomie BRĄZ

 

Nagroda Oriflame na poziomie SILVER

 

Nagroda Oriflame na poziomie GOLD

 

Zapisy gratis

.

Dołącz do Kubu Oriflame, kupuj sobie taniej o 20 % niż w katalogu i zdobywaj nagrody w korzystnych programach.

Program Witamy w Oriflame

[Powiększ Katalog]

Rejestracja w Oriflame


Rejestracja jest całkowicie darmowa. Dane podawane w formularzu są pilnie strzeżone i nikomu nieudostępniane
Jeśli nie widzisz formularza odśwież stronę lub kliknij [TUTAJ]